Contact

Main Office

FAB detect AB
Älvsbyvägen 8
139 52 Värmdö

Phone: (+46) 8 562 033 45
Fax: (+46) 8 571 624 44
Email: service@fabdetect.se

Sales Office

FAB detect AB
Dovregatan 18
164 36 Kista

Phone: (+46) 8 562 033 45
Fax: (+46) 8 571 628 50
Email: service@fabdetect.se


Contacts:

Gustav Glans (on parental leave until May 2021)
Head of Sales
gustav@fabdetect.se
08-562 033 33

Pella Holmberg
Sales
pella.holmberg@fabsupport.se
08-562 033 35

Jonas Andersson
VD
Jonas@fabdetect.se
08-562 033 30

Anders Kudynowski
Service and Calibration
anders@fabdetect.se
08-562 033 34

Bengt-Olov Andersson
Service and Calibration
bengt@fabdetect.se
08-562 033 31

Ralf Westphalen
Application Specialist
ralf.westphalen@fabsupport.se
08-562 033 36

Tim Ekeblad
Service Technician
tim@fabdetect.se
08-562 033 38

Pontus Robles
Service Technician
pontus@fabdetect.se
08-562 033 32

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.